AKADDER 4. Hizmetiçi Eğitim Programı Gaziantep’te Gerçekleştirildi

0
289

AKADDER Hizmetiçi Eğitim Programı Gaziantep’te Gerçekleştirildi.

Anadolu Kadın ve Aile Derneği (AKADDER)’in düzenlediği hizmetiçi eğitim programı Bülbülzade Vakfı’nın ev sahipliğinde Gaziantep’te yapdı.
Anadolu Kadın ve Aile Derneği (AKADDER)’in dördüncüsünü düzenlediği hizmetiçi eğitim programı Bülbülzade Vakfı’nın ev sahipliğinde Gaziantep’te gerçekleştirildi. Kahramanmaraş, Elbistan, Şanlıurfa, Adıyaman, Kilis, Gaziantep ve Nizip’ten 170 AKADDER üyesi katıldı.
AKADDER’in tanıtım filminin izlenmesi ile başlayan programın açılış konuşmasını AKADDER Başkanı Rabia Aldemir gerçekleştirdi. Konuşmanın ardından AKADDER Başkanı Rabia Aldemir’e Mürüvvet Pak tarafından hediye takdim edildi.
Anadolu Kadın ve Aile Derneği (AKADDER)’in düzenlediği hizmetiçi eğitim programında Hidayet Şefkatli Tuksal “Türkiye’de Kadının Serencamı” ve Hatice Görmez “Tarihten Bugüne Serencamımız Kadın Olmak” konulu sunumlarını gerçekleştirdiler. Konuşmaların ardından Hidayet Şefkatli Tuksal’a AKADDER Başkanı Rabia Aldemir ve Hatice Görmez’e Ayşe Kar tarafından hediye takdim edildi.

AKADDER hizmetiçi eğitim programının öğleden sonraki bölümü atölye çalışmaları ile devam etti. Atölye çalışmaları Fatma Nur Dolu, Sena Aldemir, Sinem Pala ve Feyza Nur Ak moderatörlüğünde yapıldı. Atölye çalışmasının ardından moderatörlere program anısına hediye takdimi yapıldı.

Anadolu Kadın ve Aile Derneği (AKADDER)’in düzenlediği hizmetiçi eğitim programı toplu hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.