Adana Ülfet Derneği Evde Karakter Komisyonu Kültür Gezisi Düzenledi

0
39

Ülfet Derneği Evde Karakter Eğitimi (EKE) Komisyonu, eğitimcilerine yönelik olarak Mardin ve Şanlıurfa’ya kültür gezisi düzenledi.
Ülfet Derneği Evde Karakter Eğitimi (EKE) Komisyonu, eğitimcilerinin motivasyonunu artırmak, kaynaşmalarını sağlamak amacıyla gezi programı düzenledi.
21-22 Eylül tarihlerinde gerçekleşen kültür gezisine Ülfet Derneği EKE Komisyonu Başkanı Şeyma Bulut ile komisyon üye ve eğitimcilerinden oluşan yaklaşık 50 kişi katıldı.
Kafile, Mardin’in tarihi ve turistik yerlerini ziyaret ettikten sonra Mardin’de eğitim ve yardım faaliyetlerinde bulunan Anadolu Platformu üyesi Kadim Der yöneticileri tarafından ağırlandı.
Ülfet Derneği EKE Komisyonu’nun geleneksel hale getirdiği ve ilkini 9 Ekim 2016 tarihinde Şanlıurfa ve Gaziantep’e gerçekleştirdiği “Kültür Gezileri” ile komisyon üyeleri, bölge sorumluları ve eğitimcilerin; birlikte çalışma yöntemleri geliştirebilme yönlerinin güçlü tutulması, kaynaşabilmeleri, tecrübe aktarımında bulunabilmeleri ve motivasyonlarının diri tutulması amaçlanıyor.